Şartlar ve Koşullar

Gizlilik Beyanımız

Millitakimnedenbasarisiz.com satış sırasında sizden bazı özel bilgilerinizi (ad, soyad, e-posta adresiniz vb.) talep etmektedir. Bu bilgilerin tümü istisnasız olarak ve kesinlikle suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır ve sadece satış prosedürü için kullanılmaktadır. millitakimnedenbasarisiz.com bu bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ve ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

SSL güvenlik sistemi

Sipariş işlemlerinin gerçekleşmesi sırasında girilen bilgiler SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sunucularımızda tutulmamaktadır. Bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, sipariş işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Kredi kartı bilgileriniz direkt olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. SSL bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır.

 

İade Şartları

Millitakimnedenbasarisiz.com’dan aldığınız ürün download edilerek cihazınıza indirilir. Müşterimize siparişin sonunda bir link sunulacaktır. Ayni indirme (download) linki de e-posta olarak verdiğiniz e-posta adresinize gönderilir. O linki tıklamanız halinde e-kitap cihazınıza iner ve download bölümünde bulunur. İndirme (download) şeklinde alınan hiçbir ürünün iadesi söz konusu değildir, yani e-kitap satın alındıktan sonra iade edilemez. Ve destek hizmeti yapılmaz – lütfen bilgisayarınızda e-kitap kullanabileceğinizden sipariş vermeden önce emin olunuz.

 

Kişisel olmayan veriler
Millitakimnedenbasarisiz.com internet sayfasına girdiğinizde, kişisel olmayan genel bilgiler (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir. Bu bilgiler, sitemizin genel kalitesini arttırmak amacıyla kullanılır. Bilgileriniz bundan başka işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslara iletilmez.

 

İletişim

millitakimnedenbasarisiz.com ile iletişime geçmek istendiğinde e-posta gönderilebilir.
E-Posta: davut.coel(at)gmx.de

 

Genel:

Millitakimnedenbasarisiz.com ‚dan alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır. Bu şartları ve koşullar sipariş sırasında okunur ve kabul edildiği, sayfamıza tıklanarak onaylanır.

 

Bildirimdeki değişiklikler

Şartlar ve Koşullar’ı değiştirmemiz halinde güncellenmiş metin değişiklik tarihi ile internet sayfamızda yayınlanır.

 

 

Tarih: 13.08.2015